Specjalnie dla osób, które ze względu na swój stan zdrowia wymagają dłuższej kuracji zostały opracowane pakiety. Z jednej strony pozwolą zaoszczędzić finanse, a z drugiej zmotywują do regularnych wizyt i wytrwałości. Aby zobaczyć efekty potrzeba czasu i prawidłowej realizacji zaleconej diety.  Dieta to nie miesięczny entuzjazm i gotowość do wielu wyrzeczeń – dieta to zmiana sposobu odżywiania się, w takim zakresie, aby mogło to funkcjonować długie lata.  Ponadto dieta zmienia się wraz z zachodzącymi zmianami w organizmie i porami roku. To wymaga pracy nad sobą, wiedzy na jakie czynniki powinniśmy zwracać uwagę, co możemy jeść zimą , a co latem, co jemy z rana, a co wieczorem, jakie produkty są dla nas najbardziej wskazane, a jakich należy unikać. Co jemy w domu, a co na wakacjach w upalnych krajach. Nie ma produktów dobrych albo złych, są tylko produkty dobre lub złe dla danej osoby, bo to co dla jednego jest dobre i bardzo wskazane drugiemu może szkodzić.

Dieta oparta o zasady medycyny chińskiej wymaga zmiany  myślenia i sposobu odżywiania się oraz zwracania na inne czynniki niż w klasycznej dietetyce. Po czasie okazuje się bardzo prosta, bo tak naprawdę powracamy do wyżywienia sprzed 40 – 50 lat. Jednak początkowy okres jest trudny, bo zwracamy uwagę na takie aspekty jak sezonowość, klimat, rytm dnia, smaki czy termika produktów. Niektóre pojęcia są dla nas oczywiste, a niektóre nowe, zwłaszcza dla młodszego pokolenia.Osoby starsze często tę mądrość wyniosły z domu rodzinnego, ale nie zawsze umieją to nazwać, bo pamiętają , ze określone produkty się spożywało w odpowiednim połączeniu, ale nigdy nie zastanawiały się dlaczego. Nie zawsze teoretycznie umieją sobie to poukładać. Dlatego też aby na stałe dokonać zmian w swoim sposobie odżywiania potrzeba czasu oraz wsparcia i wiedzy terapeuty. Konsultacje mogą odbywać się osobiście w gabinecie, ale w wyjątkowych sytuacjach, zwłaszcza dla pacjentów zza granicy mogą być realizowane on line.

  • Jeśli już długo walczysz ze swoimi dolegliwościami na pewno jedna wizyta nie wystarczy, dlatego warto zdecydować się  na pakiet, gdyż wychodzi to taniej i gwarantuje rezerwację terminu konsultacji.

  • Pakiety – mają swoje terminy ważności i są płatne z góry.

  • Wykupienie pakietu to pewnego rodzaju umowa między pacjentem a dietetykiem, dlatego opłata nie podlega zwrotowi.

  • Konsultację opłaconą z góry lub tą z pakietu można przełożyć na inny termin z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem. Wtedy pacjentowi proponuje się inny termin w ramach wolnych terminów.Jeśli konsultacja nie zostanie odwołana z 1 dniowym wyprzedzeniem uważana jest za odbytą.

  • Konsultacja odbywa się o umówionej godzinie, jeśli pacjent spóźni się, wizyta nie jest przedłużana, gdyż dezorganizuje to pracę dla innych pacjentów

  • Słowo wizyta – może oznaczać: osobistą wizytę w gabinecie, konsultację poprzez skype, konsultację telefoniczną lub odpowiedź na maila (odpowiedzi na maila, która mieści się w wykupionym czasie konsultacji).

  • Konsultacje udzielam podczas wizyty. Nie udzielam dodatkowych informacji mailowo czy telefonicznie. Dlatego też proponuję wykupienie pakietu, bo pacjent zostaje stopniowo wprowadzany w zmiany w diecie, a ponadto otrzymuje bardzo szczegółowe wskazówki dotyczące diety oraz przepisy w pdf.