SZKOLENIE

Zegar narządów. Dlaczego jemy obfite śniadanie i skromną kolację?

Zegar narządów. Dlaczego jemy obfite śniadanie i skromną kolację?

DATA SZKOLENIA

10 czerwca 2020 - 06 października 2020

}

GODZINY SZKOLENIA

19:00 – 20:30

SZKOLENIE POPROWADZI:

Elżbieta Kasztelaniec

Kontakt:
Email: biuro@nona-polska.pl

Energia krąży w przyrodzie non stop, podobnie jest w naszym organizmie. Qi przepływa swobodnie przez nasze ciało. Zegar aktywności narządów pokazuje nam maksimum i minimum energetyczne danego narządu. Na tej podstawie jesteśmy w stanie oceniać dolegliwości i możliwości naszego organizmu.

Kiedy nasz układ pokarmowy ma swoje maksimum energetyczne to świetnie poradzi sobie z trawieniem, jeśli jest w minimum energetycznym nie będzie trawił nawet najlepszych ekologicznych posiłków. Czy jak zjesz kolację 3 godziny przed snem zawsze jest to wystarczające? Co kryje się w Zegarze Narządów, jakie daje nam wskazówki, jakie wysyła nam sygnałay odnośnie naszego stanu zdrowia? Jak możemy to interpretować?

Kiedy są najlepsze godziny na sen, a kiedy na wysiłek fizyczny?

O tym będzie na szkoleniu. Zapraszam:-)

 

SZKOLENIE POPROWADZI:

ELŻBIETA KASZTELANIEC

Mikrobiolog, Specjalista Medycyny Chińskiej

Mikrobiologię ukończyła w 1985 r. dlatego też wszelkie choroby skóry oraz oczyszczanie organizmu z toksyn czy pasożytów są jej doskonale znane. W swej pracy stosuje naturalne metody łącząc możliwości medycyny klasycznej i medycyny chińskiej.

Udziela porad żywieniowych w oparciu o zasady Profilaktycznej i Leczniczej Dietetyki Medycyny Chińskiej dla dzieci i dorosłych w różnych stanach chorobowych począwszy od przeziębień, poprzez choroby skóry do wielu chorób przewlekłych.

Kuracje przeprowadza holistycznie traktując element diety jako najważniejszy czynnik, a w razie potrzeby wspiera suplementacją, masażem bańkami czy akupunkturą ucha. Prowadzi kursy na temat zdrowego odżywiania w oparciu o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej